unidoc

O firmie

Rynkowy lider innowacji 2013UNIDOC  tworzą specjaliści z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym na największych projektach informatycznych realizowanych na przestrzeni ostatnich lat w naszym kraju.

Posiadane know-how posłużyło nam do wypracowania optymalnego podejścia przy tworzeniu oprogramowania i jego wdrażaniu opierającym się o paradygmat stałego dążenia do doskonałości organizacyjnej danej instytucji czy przedsiębiorstwa poprzez użycie na coraz większą skalę narzędzia informatycznego, które wspierałoby na co dzień zarządzanie sprawami biznesowymi, zadaniami pracowników czy związanymi z nimi dokumentami służbowymi.

UNIDOC kieruje swoją ofertę zarówno do dużych podmiotów gospodarczych o charakterze korporacyjnym jak i do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które zainteresowane są:

  • usprawnieniem procesów zarządczych,
  • przyspieszeniem podejmowania decyzji,
  • redukcją kosztów operacyjnych.

Z racji posiadanego doświadczenia oferta UNIDOC obejmuje nie tylko praktyczne w użyciu rozwiązania informatyczne i ich wdrożenie ale również doradztwo biznesowe związane z optymalizacją funkcjonowania danej firmy lub instytucji.

UNIDOC to także najnowsza technologia informatyczna bez naleciałości historycznych charakteryzujących wiele egzystujących na rynku rozwiązań, pozornie realizujących podobne funkcje biznesowe. 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół UNIDOC

Partnerzy

 

eSecure

Esecure services jest Partnerem Unidoc w zakresie rozwiązań wspierających zarządzanie ochroną danych osobowych w oparciu o platformę Unidoc. Firma jest dynamicznie rozwijającą się na rynku ogólnopolskim grupą, specjalizującą się w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych (systemy bezpieczeństwa informacji, ochrona danych osobowych, ochrona informacji niejawnych, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa, audyty bezpieczeństwa, audyty teleinformatyczne i inne).

 

Organizacje

 

Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców.
 

 

Dyplomy / tytuły

 

Rynkowy lider innowacji 2013
Rynkowy lider innowacji 2013

 

 

Piszą o nas

 

Strefa gospodarki
Strefa gospodarki

UNIDOC Sp. z o.o. Jagiellońska 103 85-027 Bydgoszcz
tel. +48 503 180 186 tel. +48 52 522 21 50