unidoc

Aby uzyskać dostęp do strefy klienta, należy posiadać aktywne konto na naszej witrynie. Jeśli posiadasz już konto Zaloguj się. Konto można założyć  przy użyciu poniższego formularza:


Zarejestruj się
Podaj swoje dane i utwórz konto użytkownika:

Nazwa użytkownika
Hasło
Powtórz hasło
Nazwa firmy
Imię i nazwisko
Stanowisko
Adres email
Telefon kontaktowy

Podane przez Ciebie dane nie są nikomu udostępniane i są wykorzystywane wyłącznie przez naszą firmę. Twoje hasło jest przechowywane w postaci zaszyfrowanej i ani my, ani nikt inny nie jest w stanie go poznać.

Strefa klienta

W strefie klienta uzyskasz dostęp online do demo systemu UNIDOC i będziesz mógł obejrzeć szczegółową prezentację systemu w postaci animacji. Będziesz także mógł pobrać aktualną wersję demo systemu UNIDOC offline wraz instrukcję administratora, dzięki której możesz samodzielnie skonfigurować instalację systemu na własnym komputerze i przetestować system pod kątem przydatności w swojej organizacji.

 

Wersja offline demo nie posiada żadnych ograniczeń w stosunku do pełnej wersji systemu. Korzystając z niej można skonfigurować i przetestować pełne środowisko UNIDOC, z którego będzie można skorzystać jako pełnoprawnej instalacji systemu po otrzymaniu pliku licencji.

FORMULARZ REJESTRACJI UŻYTKOWNIKA
UNIDOC Sp. z o.o. Jagiellońska 103 85-027 Bydgoszcz
tel. +48 503 180 186 tel. +48 52 522 21 50